Belangrijke data

 

Cuijk

Informatieavonden ouders en leerlingen groep 8

 

woensdag 7 november 2018

donderdag 8 november 2018

19.00 uur

Informatieavond tweetalig onderwijs (tto)

donderdag 6 december 2018

19.00 uur

Lesdag voor leerlingen basisschool groep 8

woensdag 12 december 2018

09.15 – 14.15 uur

Open dag

zaterdag 2 februari 2019

10.00 – 13.00 uur

Aanmelden nieuwe leerlingen

woensdag 13 maart 2019

15.00 – 17.00 uur

18.00 – 20.00 uur

Kennismakingsavond

donderdag 13 juni 2019

19.00 uur

 

 

Contactpersonen

vmbo-mavo

mevrouw S. van Boxtel

s.boxtel@merletcollege.nl

havo

mevrouw I. Nieuwenhuis

i.nieuwenhuis@merletcollege.nl

vwo

de heer W. v/d Kieboom

w.kieboom@merletcollege.nl

 

 

 

Grave

 

Informatieavonden ouders en leerlingen groep 8

woensdag 7 november 2018

19.00 uur

Lesdag voor leerlingen basisschool groep 8

woensdag 12 december 2018

09.15 – 14.15 uur

Open dag

zaterdag 26 januari 2019

10.00 – 13.00 uur

Aanmelden nieuwe leerlingen

woensdag 13 maart 2019

15.00 – 17.00 uur

18.00 – 20.00 uur

Kennismakingsavond

donderdag 13 juni 2019

19.00 uur

 

 

Contactpersonen

(gemeente) Grave

de heer H. Klein

h.klein@merletcollege.nl

Regio Grave

de heer J. Rigters

j.rigters@merletcollege.nl

 

 

 

Mill

Informatieavonden ouders en leerlingen groep 8

donderdag 8 november 2018

19.00 uur

Lesdag voor leerlingen basisschool groep 8

woensdag 12 december 2018

09.15 – 14.15 uur

Open avond

vrijdag 18 januari 2019

18.00 – 21.00 uur

Aanmelden nieuwe leerlingen

woensdag 13 maart 2019

15.00 – 17.00 uur

18.00 – 20.00 uur

Kennismakingsavond

donderdag 13 juni 2019

19.00 uur

 

 

 

Contactpersoon

Mill

de heer K. Elzinga

k.elzinga@merletcollege.nl