Belangrijke data

 

Cuijk

 

Informatieavonden ouders en leerlingen gp 8

 

woensdag 8 november 2017

donderdag 9 november 2017

19.00 uur

Informatieavond tweetalig onderwijs (tto)

donderdag 7 december 2017

19.00 uur

Lesdag voor leerlingen basisschool gp 8

woensdag 13 december 2017

09.15 – 14.15 uur

Open dag

zaterdag 3 februari 2018

10.00 – 13.00 uur

Aanmelden nieuwe leerlingen

woensdag 7 maart 2018

15.00 – 17.00 uur

18.00 – 20.00 uur

Kennismakingsavond

donderdag 7 juni 2018

19.00 uur

 

Contactpersonen

vmbo-mavo

mevrouw S. van Boxtel

s.boxtel@merletcollege.nl

havo

mevrouw I. Nieuwenhuis

i.nieuwenhuis@merletcollege.nl

vwo

de heer W. v/d Kieboom

w.kieboom@merletcollege.nl

 

Grave

 

Informatieavonden ouders en leerlingen gp 8

woensdag 8 november 2017

19.00 uur

Lesdag voor leerlingen basisschool gp 8

woensdag 13 december 2017

09.15 – 14.15 uur

Open dag

zaterdag 27 januari 2018

10.00 – 13.00 uur

Aanmelden nieuwe leerlingen

woensdag 7 maart 2018

15.00 – 17.00 uur

18.00 – 20.00 uur

Kennismakingsavond

donderdag 7 juni 2018

19.00 uur

 

Contactpersonen

(gemeente) Grave

de heer H. Klein

h.klein@merletcollege.nl

Regio Grave

de heer J. Rigters

j.rigters@merletcollege.nl

 

Mill

 

Informatieavonden ouders en leerlingen gp 8

donderdag 9 november 2017

19.00 uur

Lesdag voor leerlingen basisschool gp 8

woensdag 13 december 2017

09.15 – 14.15 uur

Open avond

vrijdag 19 januari 2018

18.00 – 21.00 uur

Aanmelden nieuwe leerlingen

woensdag 7 maart 2018

15.00 – 17.00 uur

18.00 – 20.00 uur

Kennismakingsavond

donderdag 7 juni 2018

19.00 uur

 

Contactpersoon

Mill

de heer M. van Halem

m.halem@merletcollege.nl