Belangrijke data groep 7/8

Aanmelden

Voor groep 7/8: Binnenkort ga je met je ouder(s)/verzorger(s) een belangrijke stap zetten: de keuze voor het voortgezet onderwijs. Deze keuze willen jullie weloverwogen maken. 

Daarom hebben wij informatieavonden, een lesdag en masterclasses georganiseerd. Meer informatie en aanmelden? Ga naar onze groep 7/8 pagina!

 

Klik hier!

 

Aanmelden leerjaar 1

Wat leuk dat je voor het Merletcollege hebt gekozen!

 
Wat moet worden ingeleverd?

• Het aanmeldformulier. Hier kunt u het aanmeldingsformulier leerjaar 1 downloaden.
• Indien van toepassing: kopieën van verklaringen en/of (medische) onderzoeksresultaten

 

Het postadres is:

Merletcollege
Postbus 47
5430 AA  CUIJK

 

Indien u het aanmeldformulier mailt, dient u deze na ondertekening te scannen. U kunt het aanmeldformulier mailen naar: aanmelden@merletcollege.nl 

Foto’s van het ingevulde aanmeldformulier kunnen wij helaas niet in behandeling nemen.

 

Hier kunt u het verkort onderwijskundig rapport downloaden (voor basisscholen).

Voor vragen over de aanmelding kunt u terecht bij:

 

Cuijk

I. Nieuwenhuis: i.nieuwenhuis@merletcollege.nl (vwo-havo incl. technasium) 

S. van Boxtel: s.boxtel@merletcollege.nl (mavo en vmbo)

 

Mill

F. Willems: f.willems@merletcollege.nl

 

Grave

H. Klein: h.klein@merletcollege.nl (havo en vwo)

J. Rigters: j.rigters@merletcollege.nl (vmbo)

Deze site maakt gebruik van cookies. Dit doen wij om het gebruiksgemak van de site te verbeteren, statistieken bij te kunnen houden en inzicht te krijgen in het bezoek gedrag.