Wat leuk dat je voor het Merletcollege hebt gekozen!

 
We hadden graag de aanmelding persoonlijk in ontvangst genomen. Dat kan nu helaas niet.
Dit jaar is het aanmelden via e-mail of per post.
 
Van 8 t/m 17 maart kunt u uw zoon of dochter aanmelden door het aanmeldformulier, volledig ingevuld en voorzien van handtekening, te mailen of kosteloos per post te sturen.
 
 
Wat moet worden ingeleverd?

• Het aanmeldformulier. Hier kunt u het aanmeldingsformulier leerjaar 1 downloaden.
• Indien van toepassing: kopieën van verklaringen en/of (medische) onderzoeksresultaten

Nu we de aanmelding niet persoonlijk in ontvangst kunnen nemen, checken we het burgerservicenummer (BSN) niet op het ID-bewijs.
Let er daarom op dat het BSN duidelijk leesbaar is, mocht u het aanmeldformulier niet digitaal maar met een pen invullen.
Het BSN hebben we nodig om de aanmelding in behandeling te nemen.

 

Het postadres is:

Merletcollege
Antwoordnummer 5563
5430 ZX CUIJK

 

Indien u het aanmeldformulier mailt, dient u deze na ondertekening te scannen. U kunt het aanmeldformulier mailen naar: aanmelden@merletcollege.nl 

Foto’s van het ingevulde aanmeldformulier kunnen wij helaas niet in behandeling nemen.

 

Ontvangstbevestiging en verdere procedure

Na 17 maart ontvangt u een bevestiging per e-mail dat wij de aanmelding goed hebben ontvangen. Over de toelating ontvangt u uiterlijk vrijdag 23 april meer informatie. 

 

Statement namens de PO-besturen en VO-scholen regio Land van Cuijk

 

Hier kunt u het verkort onderwijskundig rapport downloaden (voor basisscholen).

Voor vragen over de aanmelding kunt u terecht bij:

 

Cuijk

S. Meershoek (a.i.): s.meershoek@merletcollege.nl  (vwo incl. gymnasium, tto en technasium)

I. Nieuwenhuis: i.nieuwenhuis@merletcollege.nl (havo incl. technasium) 

S. van Boxtel: s.boxtel@merletcollege.nl (mavo en vmbo)

 

Mill

F. Willems: f.willems@merletcollege.nl

 

Grave

H. Klein: h.klein@merletcollege.nl (havo en vwo)

J. Rigters: j.rigters@merletcollege.nl (vmbo)

Deze site maakt gebruik van cookies. Dit doen wij om het gebruiksgemak van de site te verbeteren, statistieken bij te kunnen houden en inzicht te krijgen in het bezoek gedrag.