Cuijk

Informatieavonden ouders en leerlingen groep 7 en 8

dinsdag 3 november 2020

woensdag 4 november 2020

19.00 uur

Informatieavond VWO ouders en leerlingen groep 7 en 8

dinsdag 1 december 2020

19.00 uur

Lesdag voor leerlingen basisschool groep 8

woensdag 2 december 2020

09.15 – 14.15 uur

Open dag

zaterdag 30 januari 2021

10.00 – 13.00 uur

Aanmelden nieuwe leerlingen

woensdag 17 maart 2021

15.00 – 17.00 uur

18.00 – 20.00 uur

Kennismakingsavond

donderdag 17 juni 2021

19.00 uur

 

Contactpersonen

vmbo-mavo

Sasja van Boxtel

s.boxtel@merletcollege.nl

havo

Ilse Nieuwenhuis

i.nieuwenhuis@merletcollege.nl

vwo

Willem van den Kieboom

w.kieboom@merletcollege.nl

 

 

Grave

Informatieavonden ouders en leerlingen groep 7 en 8

woensdag 18 november 2020

donderdag 19 november 2020

19.00 uur

Lesdag voor leerlingen basisschool groep 8

woensdag 2 december 2020

09.15 – 14.15 uur

Open dag

zaterdag 6 februari 2021

10.00 – 13.00 uur

Aanmelden nieuwe leerlingen

woensdag 17 maart 2021

15.00 – 17.00 uur

18.00 – 20.00 uur

Kennismakingsavond

donderdag 17 juni 2021

19.00 uur

 

Contactpersonen

havo - vwo

Hans Klein

h.klein@merletcollege.nl

vmbo

John Rigters

j.rigters@merletcollege.nl

Mill

Informatieavond ouders en leerlingen groep 7

Informatieavond ouders en leerlingen groep 8

woensdag 18 november 2020

donderdag 19 november 2020

19.00 uur

Lesdag voor leerlingen basisschool groep 8

woensdag 2 december 2020

09.15 – 14.15 uur

Open avond

vrijdag 15 januari 2021

18.00 – 21.00 uur

Aanmelden nieuwe leerlingen

woensdag 17 maart 2021

15.00 – 17.00 uur

18.00 – 20.00 uur

Kennismakingsavond

donderdag 17 juni 2021

19.00 uur

 

Contactpersoon

Mill

Koert Elzinga

k.elzinga@merletcollege.nl

Deze site maakt gebruik van cookies. Dit doen wij om het gebruiksgemak van de site te verbeteren, statistieken bij te kunnen houden en inzicht te krijgen in het bezoek gedrag.