Bezoek de school:

 

  • Mill

vrijdag 17 januari 2020
18.00 – 21.00 uur

 

  • Cuijk

zaterdag 1 februari 2020
10.00 – 13.00 uur

 

  • Grave

zaterdag 8 februari 2020
10.00 – 13.00 uur

 

Belangrijke data

Cuijk

Informatieavonden ouders en leerlingen groep 8

woensdag 13 november 2019

donderdag 14 november 2019

19.00 uur

Informatieavond VWO

donderdag 28 november 2019

19.00 uur

Lesdag voor leerlingen basisschool groep 8

woensdag 4 december 2019

09.15 – 14.15 uur

Open dag

zaterdag 1 februari 2020

10.00 – 13.00 uur

Aanmelden nieuwe leerlingen

woensdag 11 maart 2020

15.00 – 17.00 uur

18.00 – 20.00 uur

Kennismakingsavond

donderdag 11 juni 2020

19.00 uur

 

Contactpersonen

vmbo-mavo

mevrouw S. van Boxtel

s.boxtel@merletcollege.nl

havo

mevrouw I. Nieuwenhuis

i.nieuwenhuis@merletcollege.nl

vwo

de heer W. v/d Kieboom

w.kieboom@merletcollege.nl

 

 

Grave

Informatieavonden ouders en leerlingen groep 8

woensdag 13 november 2019

19.00 uur

Lesdag voor leerlingen basisschool groep 8

woensdag 4 december 2019

09.15 – 14.15 uur

Open dag

zaterdag 8 februari 2020

10.00 – 13.00 uur

Aanmelden nieuwe leerlingen

woensdag 11 maart 2020

15.00 – 17.00 uur

18.00 – 20.00 uur

Kennismakingsavond

donderdag 11 juni 2020

19.00 uur

 

Contactpersonen

havo - vwo

de heer H. Klein

h.klein@merletcollege.nl

vmbo

de heer J. Rigters

j.rigters@merletcollege.nl

Mill

Informatieavonden ouders en leerlingen groep 8

donderdag 14 november 2019

19.00 uur

Lesdag voor leerlingen basisschool groep 8

woensdag 4 december 2019

09.15 – 14.15 uur

Open avond

vrijdag 17 januari 2020

18.00 – 21.00 uur

Aanmelden nieuwe leerlingen

woensdag 11 maart 2020

15.00 – 17.00 uur

18.00 – 20.00 uur

Kennismakingsavond

donderdag 11 juni 2020

19.00 uur

 

Contactpersoon

Mill

de heer K. Elzinga

k.elzinga@merletcollege.nl

Deze site maakt gebruik van cookies. Dit doen wij om het gebruiksgemak van de site te verbeteren, statistieken bij te kunnen houden en inzicht te krijgen in het bezoek gedrag.