aanmelden

 

Voor vragen over de aanmelding kunt u terecht bij:

 

Cuijk

W. van den Kieboom: w.kieboom@merletcollege.nl (vwo incl. gymnasium, tto en technasium)

I. Nieuwenhuis: i.nieuwenhuis@merletcollege.nl (havo incl. technasium)

S. van Boxtel: s.boxtel@merletcollege.nl (mavo en vmbo)

 

Mill

F. Willems: f.willems@merletcollege.nl

 

Grave

H. Klein: h.klein@merletcollege.nl (havo en vwo)

J. Rigters: j.rigters@merletcollege.nl (vmbo)

 

 

Aanmeldingsformulieren voor leerjaar 2 t/m 6 kunt u hieronder downloaden.

 

Aanmeldingsformulier leerjaar 2

Aanmeldingsformulier leerjaar 3 vwo-havo

Aanmeldingsformulier bovenbouw mavo-vmbo

Aanmeldingsformulier bovenbouw vwo-havo

2021-2022

    Aanmelden

    Het persoonlijk aanmelden is op woensdag 17 maart 2021 

    (tussen 15.00-17.00 uur en 18.00-20.00 uur)

     

    Hier kunt u het aanmeldingsformulier leerjaar 1 downloaden.

    Hier kunt u het verkort onderwijskundig rapport downloaden.

     

    Aanmeldingsformulieren voor de andere leerjaren kunt u hieronder downloaden.

    Aanmeldingsformulier leerjaar 2

    Aanmeldingsformulier leerjaar 3 vwo-havo

    Aanmeldingsformulier bovenbouw mavo-vmbo

    Aanmeldingsformulier bovenbouw vwo-havo

    Deze site maakt gebruik van cookies. Dit doen wij om het gebruiksgemak van de site te verbeteren, statistieken bij te kunnen houden en inzicht te krijgen in het bezoek gedrag.