EXAMEN

 

Voor vragen kunt u terecht bij de examensecretaris:

 

Cuijk

VMBO : Mw. S. van Boxtel, s.boxtel@merletcollege.nl

HAVO : Mw. I. Nieuwenhuis, i.nieuwenhuis@merletcollege.nl

VWO : W. van den Kieboom, w.kieboom@merletcollege.nl

 

Grave

VMBO : J. Rigters, j.rigters@merletcollege.nl

HAVO : H. Klein, h.klein@merletcollege.nl

 

Mill

VMBO : T. Theunissen, t.theunissen@merletcollege.nl

 

 

De 30 beste examentips!

Klik hier voor meer informatie.

 

 

Rooster voor de centrale examens van de eindexamens en de staatsexamens voortgezet onderwijs in 2019.

Klik hier voor meer informatie.

 

 

Diploma uitreikingen

 

Cuijk

  • Vrijdag 28 juni  - VWO - 15.30 uur
  • Maandag 1 juli - VMBO - 15.30 uur
  • Dinsdag 2 juli - HAVO - 15.30 uur

 

Grave

  • Vrijdag 28 juni  - VMBO - 19.30 uur
  • Maandag 1 juli - MAVO - 19.30 uur
  • Dinsdag 2 juli - HAVO - 19.30 uur

 

Mill

  • Vrijdag 28 juni - VMBO - 19.00 uur in Myllesweerd

Interview examenleerlingen 

 

Deze site maakt gebruik van cookies. Dit doen wij om het gebruiksgemak van de site te verbeteren, statistieken bij te kunnen houden en inzicht te krijgen in het bezoek gedrag.