Aanmelden

Het persoonlijk aanmelden is op woensdag 11 maart 2020

(tussen 15.00-17.00 uur en 18.00-20.00 uur)

 

  • Cuijk, Katwijkseweg 2
  • Mill, Langenboomseweg 3
  • Grave, Stoofweg 4

 

Hier kunt u het aanmeldingsformulier leerjaar 1downloaden.

Hier kunt u het verkort onderwijskundig rapportdownloaden.

 

Voor vragen over de aanmelding kunt u terecht bij:

 

Cuijk

W. van den Kieboom: w.kieboom@merletcollege.nl (vwo incl. gymnasium, tto en technasium)

I. Nieuwenhuis: i.nieuwenhuis@merletcollege.nl (havo incl. technasium)

S. van Boxtel: s.boxtel@merletcollege.nl (mavo en vmbo)

 

Mill

F. Willems: f.willems@merletcollege.nl

 

Grave

H. Klein: h.klein@merletcollege.nl (voor basisscholen gemeente Grave)

J. Rigters: j.rigters@merletcollege.nl (voor basisscholen buiten de gemeente Grave)

 

 

Aanmeldingsformulieren voor de andere leerjaren kunt u hieronder downloaden.

Aanmeldingsformulier leerjaar 2

Aanmeldingsformulier leerjaar 3 vwo-havo

Aanmeldingsformulier bovenbouw mavo-vmbo

Aanmeldingsformulier bovenbouw vwo-havo

Deze site maakt gebruik van cookies. Dit doen wij om het gebruiksgemak van de site te verbeteren, statistieken bij te kunnen houden en inzicht te krijgen in het bezoek gedrag.