Aanmelden

  • Cuijk, Katwijkseweg 2
  • Mill, Langenboomseweg 3
  • Grave, Stoofweg 4

 

Op dit moment gelden op onze school maatregelen ter voorkoming van besmetting en verspreiding van het Coronavirus. 
Kunt u naar aanleiding van de richtlijnen zelf niet aan komen melden dan bieden wij de mogelijkheid aan om digitaal aan te melden via het aanmeldingsformulier (link hieronder). Klik hier voor de handleiding.
U kunt het ingevulde formulier sturen naar: aanmelden@merletcollege.nl 
Mocht u vragen hebben dan kunt u telefonisch contact met ons opnemen: tel. 0485-336336
Wij hopen op uw begrip voor de situatie.
 
Met vriendelijke groet,
Medewerkers van het Merletcollege
 

 

Hier kunt u de informatiebrief downloaden.

Hier kunt u het aanmeldingsformulier leerjaar 1 downloaden.

Hier kunt u het verkort onderwijskundig rapport downloaden.

Voor vragen over de aanmelding kunt u terecht bij:

 

Cuijk

W. van den Kieboom: w.kieboom@merletcollege.nl (vwo incl. gymnasium, tto en technasium)

I. Nieuwenhuis: i.nieuwenhuis@merletcollege.nl (havo incl. technasium)

S. van Boxtel: s.boxtel@merletcollege.nl (mavo en vmbo)

 

Mill

F. Willems: f.willems@merletcollege.nl

 

Grave

H. Klein: h.klein@merletcollege.nl (havo en vwo)

J. Rigters: j.rigters@merletcollege.nl (vmbo)

 

 

Aanmeldingsformulieren voor de andere leerjaren kunt u hieronder downloaden.

Aanmeldingsformulier leerjaar 2

Aanmeldingsformulier leerjaar 3 vwo-havo

Aanmeldingsformulier bovenbouw mavo-vmbo

Aanmeldingsformulier bovenbouw vwo-havo

Deze site maakt gebruik van cookies. Dit doen wij om het gebruiksgemak van de site te verbeteren, statistieken bij te kunnen houden en inzicht te krijgen in het bezoek gedrag.