Aanmelden leerjaar 1

Wat leuk dat je voor het Merletcollege hebt gekozen! 

 
Wat moet worden ingeleverd?
• Het aanmeldingsformulier. Hier kunt u het aanmeldingsformulier leerjaar 1 downloaden.
• Indien van toepassing: kopieën van verklaringen en/of (medische) onderzoeksresultaten
 
Hier kunt u het verkort onderwijskundig rapport downloaden (voor basisscholen).
 

Opsturen mag naar dit postadres:
Merletcollege
Antwoordnummer 5563
5430 ZX  CUIJK

Geen postzegel nodig!
Indien u het aanmeldingsformulier mailt, dient u deze na ondertekening te scannen. U kunt het aanmeldingsformulier mailen naar: aanmelden@merletcollege.nl 
Foto’s van het ingevulde formulier kunnen wij helaas niet in behandeling nemen.

Voor vragen over de aanmelding kunt u terecht bij:

 

Cuijk
I. Nieuwenhuis: i.nieuwenhuis@merletcollege.nl (vwo-havo incl. technasium) 
S. van Boxtel: s.boxtel@merletcollege.nl (mavo en vmbo)

 

Mill
F. Willems: f.willems@merletcollege.nl

 

Grave
H. Klein: h.klein@merletcollege.nl (havo en vwo)
J. Rigters: j.rigters@merletcollege.nl (vmbo)

Deze site maakt gebruik van cookies. Dit doen wij om het gebruiksgemak van de site te verbeteren, statistieken bij te kunnen houden en inzicht te krijgen in het bezoek gedrag.