AANMELDEN 2020-2021

    Aanmelden schooljaar 2020-2021

    Aanmeldingsformulieren voor leerjaar 2 t/m 6 kunt u hieronder downloaden.

     

    Aanmeldingsformulier leerjaar 2

    Aanmeldingsformulier leerjaar 3 vwo-havo

    Aanmeldingsformulier bovenbouw mavo-vmbo

    Aanmeldingsformulier bovenbouw vwo-havo

    Voor vragen over de aanmelding kunt u terecht bij:

     

    Cuijk

    S. Meershoek (a.i.): s.meershoek@merletcollege.nl (vwo incl. gymnasium, tto en technasium)

    I. Nieuwenhuis: i.nieuwenhuis@merletcollege.nl (havo incl. technasium)

    S. van Boxtel: s.boxtel@merletcollege.nl (mavo en vmbo)

     

    Mill

    F. Willems: f.willems@merletcollege.nl

     

    Grave

    H. Klein: h.klein@merletcollege.nl (havo en vwo)

    J. Rigters: j.rigters@merletcollege.nl (vmbo)

     

    Deze site maakt gebruik van cookies. Dit doen wij om het gebruiksgemak van de site te verbeteren, statistieken bij te kunnen houden en inzicht te krijgen in het bezoek gedrag.